spis firm, katalog firm Warszawa, baza danych firm Warszawa

Darmowy Katalog Firm

Sortuj według: Nazwa FirmyTelefonFaxKontaktowy adres e-mailMiejscowość
„Wsparcie” Patrycja Wójcik
Jesteśmy prywatną placówką, prowadzącą profesjonalne leczenie alkoholizmu, lekomanii, patologicznego hazardu oraz narkomanii.

Jeżeli jesteś gotów, by zmienić swoje życie, lub jeśli jeszcze się wahasz to nie czekaj, wybierz nasz ośrodek. Wsparcie powstało z myślą o osobach borykających się z problemami uzależnień. Psychoterapia w naszym ośrodku skupia się na leczeniu całego człowieka, a nie tylko na jego uzależnieniu. Podczas terapii stacjonarnej nasi terapeuci zajmują się pacjentami poświęcając im 100 % bez względu na wiek, płeć, wykształcenie, orientację seksualną, status materialny i społeczny, poglądy polityczne i religijne.
Pomagamy w walce z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, hazardu oraz leków. Wychodząc naprzeciw naszym podopiecznym, oferujemy skuteczne leczenie, rehabilitację oraz profilaktykę w atmosferze spokoju i bezpieczeństwa.

Oferujemy pobyty terapeutyczne: 2-tygodniowy, 4-tygodniowy, 8-tygodniowy, pobyt weekendowy – ustalany indywidualnie.
W ramach pobytu zapewniamy:
Zakwaterowanie w pokojach o podwyższonym standardzie, wyżywienie całodzienne, terapię indywidualną oraz grupową, zajęcia edukacyjne, wyjazdy na mitingi AA, podstawowe badania medyczne, opiekę psychiatryczną, dodatkowe zajęcia w czasie wolnym, zwolnienie lekarskie w razie potrzeby.
Pobyt w naszym ośrodku może być realizowany bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacany w dogodnych ratach.

www.osrodekwsparcie.pl
577806188
943448539
, ,
Podchorążych 17
Koszalin
inna strona
ABC Remonty oleba
ABC Remonty Oleba
Kompleksowe usługi remontowe Warszawa okolice
Pełen zakres z gwarancją !

ABC Remonty Oleba
Kompleksowe usługi remontowe Warszawa okolice
Pełen zakres z gwarancją !
oferujemy:
układanie glazury i kompleksowe remonty łazienek
zabudowy z karton gipsu - sufity podwieszane
ścianki działowe  poddasza ocieplenia
Budowa antresoli do spania - stropy drewniane
instalacje elektryczny wodne kanalizacyjne
budowa kominków - ogrzewanie z płaszczem wodnym i powietrzne

Usługi remontowe oferujemy na wysokim poziomie z gwarancją

www.oleba.pl
796329415
796329415
Dworcowa 38
warszawa
google
ABC Schody i nie tylko
Profesjonalne usługi stolarskie
schody barierki balustrady stolarnia grodzisk mazowieckie warszawa piaseczno

Projektujemy, wykonujemy i montujemy schody drewniane, proste, zabiegowe, gięte, a także obudowujemy schody betonowe. Do produkcji schodów używamy większości dostępnego surowca drzewnego krajowego oraz egzotycznego, takiego jak : heban, mahoń, merbau ,wenge.olcha dąb sosna itp…
Wykonujemy m.in. schody wewnętrzne drewniane montowane na beton jak i samonośne proste i kręcone.każde !
Wykonujemy również inne usługi stolarskie, takie jak:
• tarasy drewniane,altany domy z drewna wiaty meble ogrodowe
• parkiety podłogi drewniane
• cyklinowanie podłóg,renowacja parkietów
• balustrady, tralki, słupki itp., drewniane i metalowe z drewnem
• oraz wszelkie stolarskie.
• listwy podłogowe cokoły gzymsy produkcja i montaż
• parapety blaty szafy wnękowe meble z płyty i drewna
Jesteśmy w stanie wykonać najbardziej nietypowe zlecenie .
Posiadamy własną stolarnie i zaplecze techniczne szeroki wybór materiałów Współpracujemy z renomowanymi dostawcami hurtowniami i producentami , uzyskujemy duże rabaty co jest z korzyścią dla klienta . Współpracujemy z innymi firmami remontowymi budującymi antresole czy wykonującymi wykończenia wnętrz.
Gwarantujemy wysoką jakość drewna, a przede wszystkim rozsądną cenę, która jest kalkulowana indywidualnie, po wcześniejszym pomiarze u klienta
Doświadczenie, znajomość branży a także zadowolenie klientów świadczą o naszym profesjonalizmie.
Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły klientów jak również służymy fachowym doradztwem i doświadczeniem.
Oferta skierowana jest do osób indywidualnych oraz firm z Warszawy i okolic oraz województwa Mazowieckiego.

501-217-347
05-825 Grodzisk Mazowiecki
ul. Chłopickiego 4
warszawa
google
ABGOLD ADAM BACZYŃSKI – Jubiler Będzin
złote pierścionki, pierścionek z brylantem, pierścionki zaręczynowe, srebro, pierścionki z diamentami, brylanty, diamenty, pierścionki, obrączki, kolczyki, zawieszki, obrączki ślubne, obrączki ślubne Sosnowiec, obrączki ślubne Będin, obrączki ślubne Siewierz, biżuteria ze złota, złota biżuteria, biżuteria z diamentami, biżuteria z brylantami

Chcesz sprawić ukochanej osobie wyjątkowy prezent? A może planujesz poprosić o rękę wybrankę swojego serca? Być może szukacie już obrączek na długo wyczekiwany ślub? W każdym z tych przypadków (i nie tylko!) jubiler Abgold Adam Baczyński spieszy z pomocą! Zarówno w naszym sklepie stacjonarnym w Będzinie, jak i internetowym znajdziecie duży wybór biżuterii na każdą możliwą okazję. Naszą specjalnością są pierścionki z brylantami, które są doceniane przez Klientów z całej Polski. Precyzyjne wykonanie, oryginalne, świetnej jakości - to cechuje nasze wyroby. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą!

www.abgold.pl
501 577 010
ul. Małachowskiego 17
Będzin
Adwokat Bartosz Ołowski – Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych
Kompleksowa obsługa prawna m.in. spraw rozwodowych.

Kompleksowa obsługa spraw rozwodowych, o alimenty i separacje. Posiadamy niezbędne doświadczenie praktyczne oraz przygotowanie merytoryczne aby z powodzeniem oferować specjalistyczną pomoc prawną. Adwokat Bartosz Ołowski - Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych w swojej ofercie posiada również pomoc prawną w innych dziedzinach prawa takich jak: prawo cywilne, spadkowe czy gospodarcze. Zapraszamy!

ul. Wronia 45/175
00-870 Warszawa
Warszawa
wyszukiwarka
adwokat Wojciech Rudki – kancelaria adwokacka

Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy z zakresu prawa spadkowego. Obszar specjalizacji adwokata Wojciecha Rudzkiego obejmuje prowadzenie postępowań dotyczących stwierdzenia nieważności testamentów oraz innych zagadnień dotyczących dziedziczenia ustawowego oraz testamentowego. Znaczną liczbę spraw stanowią także postępowania dotyczące działu spadku oraz zapłaty zachowku.

www.wojciechrudzki.pl
692 511 850
692511850
Piłsudskiego 40/4
Kraków
Agencja Wdrażania Systemów Bezpieczeństwa Hektor
AGENCJA WDRAŻANIA SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA HEKTOR Sp. z o.o. jest polską firmą aktywną na rynku od 2000 roku. Obecnie dostarczamy usługi z zakresu kompleksowej obsługi nieruchomości biurowych, mieszkalnych i użytkowych. Zapewniamy szeroko rozumianą ochronę fizyczną osób i mienia oraz zabezpieczenia technicznego.

AGENCJA WDRAŻANIA SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA HEKTOR Sp. z o.o. jest polską firmą aktywną na rynku od 2000 roku. Obecnie dostarczamy usługi z zakresu kompleksowej obsługi nieruchomości biurowych, mieszkalnych i użytkowych. Zapewniamy szeroko rozumianą ochronę fizyczną osób i mienia oraz zabezpieczenia technicznego.

Prowadzimy działalność na podstawie pełnego pakietu właściwych koncesji i zezwoleń Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji RP.

Naszą celem jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań eliminujących całokształt zagrożeń związanych z ich bezpieczeństwem bez dezorganizacji życia codziennego. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe doskonalenie wprowadzanych rozwiązań gwarantują sprawne działanie i współpracę z partnerami biznesowymi na najwyższym poziomie.

BEZPIECZNY BIZNES WZRASTA SZYBCIEJ

Cele, które sobie stawiamy to:

profesjonalne działanie, w oparciu o nowoczesny, certyfikowany sprzęt, sprawdzonych i doświadczonych konsultantów,
indywidualne podejście do klienta – dobre relacje to podstawa zrozumienia i gwarancja wysokiej jakości wykonywanych usług,
elastyczność – wychodząc na przeciw zróżnicowanym oczekiwaniom, jesteśmy w stanie grupować nasze produkty w pakiety, w taki sposób, aby stanowiły najlepsze zabezpieczenie Państwa nieruchomości oraz prowadzonej działalności.

225023155
Krucza 16/22
Warszawa
wyszukiwarka
Akademia Polonijna
Uczelnia wyższa kształcąca studentów z różnych dziedzin. Dba o jakość nauczania i poziom kształcenia oraz o atmosferę panującą w Akademii Polonijnej.

Akademia Polonijna to uczelnia, która łączy tradycyjne wartości z nowoczesnymi rozwiązaniami. Kształcimy studentów w różnych obszarach zainteresowań, zdając sobie sprawę, jak wielką zaletą jest wszechstronność. Oferujemy doskonałe warunki studiów, centra sportowe oraz służby medyczne na najwyższym poziomie. Świetna lokalizacja częstochowskiej uczelni jest dodatkowym atutem. Otoczenie dwóch parków i nowoczesna architektura obiektu stanowią potwierdzenie tego, że Akademia Polonijna to miejsce, które stwarza sprzyjające warunki do zdobywania i pogłębiania swojej wiedzy. Zapraszamy serdecznie na jeden z naszych kierunków, między innymi: pielęgniarstwo, fizjoterapię czy nawet studia online!

www.ap.edu.pl
+48 (0)34 36 84 200
Pułaskiego 4/6
Częstochowa
wyszukiwarka
Antykwariat internetowy
Antykwariat Internetowy z Książkami z Podlasia

W naszym sklepie internetowym z Książkami znajdziesz ponad 5 tysięcy starych, używanych i zapomnianych przez ludzi książek.

Często zdarzają się perełki których nie kupisz nigdzie indziej.

509 681 943
Adres:
Antykwariat Internetowy
Krynki
ul. Garbarska 1.
Krynki
google
Art Bet Design
Art Bet Design zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt architektonicznych.

Baton architektoniczny ma swoje zastosowanie głównie w połączenu z innymi materiałami, tj. drewno, szkło oraz metal. Zarazem beton jest atrakcyjny cenowo w stosunku do płyt z kamienia naturalnego.
Art Bet Design produkuje głównie płytki betonowe w dwóch rozmiarach i dwóch grubościach, stosowane we wnętrzach jako:
- okładziny ścienne, podłogowe i schodów,
- obudowy kominków,
- blaty łazienkowe oraz kuchenne.

www.art-bet-design.pl
577 007 227
Wilkowa 1
Prusice